Makrobiotyka to nie tylko dieta oparta na spożywaniu pokarmów naturalnych – to styl życia polegający na zdrowym odżywianiu, które ma służyć czemuś więcej niż jedynie utracie zbędnej wagi. Makrobiotyka to świadomy wybór zdrowego pożywienia dla dobra własnego umysłu i własnego ciała.

„Jesteś tym, co jesz” – w tych słowach znajdujemy wiele racji i wiele mądrości. Jeśli chcemy być zdrowi, sprawni, dobrze funkcjonować na co dzień, lepiej radzić sobie ze stresem, wzmocnić poczucie własnej sprawczości, a nawet poprawić relacje z ludźmi – powinniśmy uwzględnić zdrowe odżywianie jako jeden z elementów, które mogą w tym pomóc.

Chcesz się dobrze odżywiać, utrzymać szczupłą sylwetkę, poprawić stan skóry i włosów, wzmocnić organizm, pozbyć się uczucia zmęczenia, nieuzasadnionego głodu albo problemów żołądkowych? Jeśli tak – przyjdź do nas. Specjalnie przygotowana dieta, wskazówki dotyczące zdrowego gotowania, wsparcie w drodze do wypracowania właściwych nawyków żywieniowych – na to wszystko możesz liczyć w naszym Centrum Makrobiotycznym.

dyżury
wtorek, godz. 10.00–12.30
tel. 606 870 788