TRENING ZASTĘPOWANIA AGRESJI ART to rozpowszechniona w krajach zachodnich i coraz popularniejsza w Polsce metoda zmiany agresywnych i przemocowych zachowań ludzkich na zachowania prospołeczne; to trening umiejętności prospołecznych i kompetencji komunikacyjnych, radzenia sobie z negatywnymi uczuciami, kontrolowania złości, odkrywania i wprowadzania w życie wartości.

TRENING ZASTĘPOWANIA AGRESJI ART pozwala poznać własne złe emocje i zrozumieć cudze, zmienić język wykorzystywany do wyrażania złości, zastąpić agresywne reakcje na nieagresywne, konstruktywne sposoby porozumiewania się, budować dobre relacje w grupie, szukać i udzielać wsparcia w trudnych momentach.

TRENING ZASTĘPOWANIA AGRESJI ART to doskonała propozycja wszystkich, szczególnie dla rodziców, pedagogów, pracowników służb mundurowych, pracowników socjalnych, urzędników, psychologów i coachów, a także dla biznesmenów, managerów i liderów, freelancerów i artystów. Skierowany do osób w każdym wieku, Trening Zastępowania Agresji ART przyda się w życiu prywatnym i zawodowym, na co dzień i od święta.

 

Zakres tematyczny szkolenia części:
trening umiejętności prospołecznych (umiejętności emocjonalne, umiejętności radzenia sobie ze stresem i planowania)
trening kontroli złości (identyfikowanie czynników wyzwalających złość, techniki zmniejszania poziomu gniewu)
trening zasad etycznych (właściwa hierarchia wartości, liczenie się z prawami innych, uwzględnianie potrzeb i praw innych osób)

 

Czas:
36 godzin zajęć teoretyczno-warsztatowych
36 godzin pracy własnej (18 godzin jako I trener, 18 godzin jako II trener)
8 godzin superwizji

Koszt:
1350 złotych (w koszt kursu wliczone są materiały szkoleniowe, catering oraz podręcznik do Treningu Zastępowania Agresji ART)

 

Agresja nie wybiera – wybierz Ty.

Wybierz Trening Zastępowania Agresji ART i podaruj sobie lepsze doświadczanie świata – nawet w złości.

 

 

TRENER

Małgorzata Gontarek – absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim, członek EABCT – European Association for Cognitive Behavioural Therapies, socjoterapeutka, trener rekomendowany przez PTP, jeden z 8 trenerów TZA – ART (Treningu Zastępowania Agresji) w Polsce, którzy posiadają certyfikat wydany przez twórcę ART – prof. A. Goldsteina. Wraz z innymi trenerami rozpowszechniła tę metodę pracy w Polsce. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa EMDR. Uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego wydawany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Małgorzata Gontarek ma wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia terapii indywidualnej i terapii par. Zajmuje się terapią depresji, lęku i uzależnień. Przez wiele lat była terapeutą w Fundacji Dzieci Niczyje (obecna nazwa: Dajemy Dzieciom Siłę). Jest dyrektorem Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Warszawie. Prowadzi mediacje rodzinne, z uwzględnieniem konfliktów pojawiających się w trakcie rozwodu, zwłaszcza gdy zagrożone jest dobro dziecka.

Wraz z Małgorzatą Wudarczyk współtworzyła gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny „DIADA” w Warszawie. Obecnie związana jest z Fundacją Porozumienia Społecznego i Integracji „IMPULS” w Szczecinie.

 

Zapytaj o najbliższy termin nowego Treningu Zastępowania Agresji ART:

fundacjaimpuls.szkolenia@gmail.com