Jesteś początkującym mediatorem? Masz już za sobą kilka lub kilkanaście mediacji? Mediujesz od dawna, intensywnie i z wielkimi sukcesami? Prowadzisz mediacje rodzinne? Cywilne? Karne? Gospodarcze?

 

Bez względu na to, na jakim etapie rozwoju zawodowego znajdujesz się jako mediator ani jakiego rodzaju mediacje prowadzisz, możesz podjąć współpracę z IMPULSEM. Warto!

 

Współpracujący z IMPULSEM mediatorzy mogą liczyć na zaplecze lokalowe Fundacji, atrakcyjne zniżki na organizowane przez nas szkolenia i kursy doskonalące, wsparcie prawne, superwizję, udostępnienie fachowej literatury, a ponadto – na możliwość wspólnej wymiany doświadczeń, refleksji i inspiracji.

 

Współpracujący z IMPULSEM mediatorzy biorą udział w realizowanych przez Fundację projektach, działaniach oraz imprezach promujących mediacje.

 

Współpracujący z IMPULSEM mediatorzy uczestniczą w dyżurach w sądach, dzięki czemu mają okazję zebrać ciekawy zestaw doświadczeń oraz dodatkowo promować siebie i swoją działalność.

 

Jesteśmy otwarci na pomysły, propozycje i różnorodne formy współdziałania z mediatorami. Jeśli czujesz, że IMPULS może być miejscem właśnie dla Ciebie – odezwij się do nas.

 

kontakt

fundacjaimpuls.kontakt@gmail.com