Chcesz nawiązać współpracę z IMPULSEM, wspomóc nas, odbyć wolontariat? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz skrzydła, spotkasz inspirujących ludzi i zdobędziesz niepowtarzalne doświadczenia? Jakikolwiek jest Twój powód – trafiając tu, trafiasz w samo sedno!

 

WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO

Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę lub instytucję do nawiązania z nami długoterminowej współpracy partnerskiej w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W ramach współpracy możemy zaoferować:

 • rozpowszechnienie informacji o sponsorze w ramach organizowanych działań Fundacji, w szczególności w trakcie targów, szkoleń, konferencji;
 • umieszczenie logo firmy w materiałach promocyjnych i marketingowych jako Partnera Fundacji oraz w sprawozdaniu rocznym;
 • zamieszczenie logo firmy i aktualnej informacji o sponsorze na stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych Fundacji;
 • promowanie idei odpowiedzialnego biznesu oraz sponsorów podczas bieżących działań promocyjnych Fundacji;
 • zgodę na używanie przez Partnera logotypu Fundacji w ramach prowadzonych działań marketingowych i promocyjnych;
 • wsparcie w postaci atrakcyjnej oferty szkoleniowej w równie atrakcyjnych cenach.

 

WSPÓŁPRACA

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, pasjonujesz się czym, masz wiele pomysłów, prowadzisz własną działalność, która w jakiś sposób wiąże się z działalnością IMPULSU? Jesteś mediatorem – początkującym lub doświadczonym – i chcesz prowadzić mediacje we współpracy z Fundacją? Zapraszamy – skontaktuj się z nami! Jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje i chętnie nawiązujemy współpracę z ludźmi, którzy tak jak my kochają to, co robią.

 

WOLONTARIAT

Zostań wolontariuszem IMPULSU! Poszukujemy osób z optymistycznym podejściem do życia, które zechcą wesprzeć nasze działania i podarować nam odrobinę swojego cennego czasu. Wolontariat obejmuje między innymi: pomoc podczas różnorodnych targów, w których uczestniczymy, w ramach Stress Off Festiwalu, konferencji, szkoleń, kursów i projektów. Możemy obiecać: z nami nie będziesz się nudzić!

 

DAROWIZNA

Jeśli chcesz, w każdej chwili możesz przekazać nam darowiznę, która zasili konto Fundacji i zostanie przekazana na jej cele statutowe. Wystarczy, że przelejesz dowolną kwotę na poniższy rachunek:

nr konta bankowego: 07 1540 1085 2048 5382 3708 0001

bank: Bank Ochrony Środowiska

W tytule wpisz: „Darowizna na cele statutowe Fundacji”.

Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującym prawem swoją darowiznę możesz odliczyć od podatku!

 

1% POD WPŁYWEM IMPULSU

Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji IMPULS! To nic nie kosztuje. Jak przekazać 1% podatku?

W odpowiedniej rubryce rocznego zeznania podatkowego PIT (28, 36, 36L, 37, 38) wpisz numer KRS organizacji pożytku publicznego, którą chcesz wesprzeć, oraz kwotę stanowiącą Twój 1%.

Nasz KRS to: 0000293929.

1% podatku mogą przekazać:

 • ryczałtowcy – PIT 28;
 • przedsiębiorcy – PIT 36;
 • przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L;
 • pracownicy – PIT 37;
 • gracze giełdowi – PIT 38;
 • osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39.

 

A poza tym…

 

POMÓŻ W INNY SPOSÓB

Może masz coś, czym chcesz się podzielić z innymi? Pomysł, czas, energię? Albo coś bardziej materialnego, jak książki czy materiały biurowe, którymi chcesz kogoś obdzielić? Po prostu chcesz zrobić coś dobrego dla innych. Jeśli postanowisz podarować nam swoją pomoc – z wdzięcznością przyjmiemy.

 

PROMUJ FUNDACJĘ I NASZE DZIAŁANIA

Opowiedz o naszej Fundacji bliskim, znajomym i wszystkim, dla których ważna jest udana komunikacja, rozwój osobisty, propagowanie pozytywnych wzorców relacji międzyludzkich i skutecznego rozwiązywania konfliktów. Obserwuj nas i wspieraj w mediach społecznościowych. Po prostu dołącz do grona naszych przyjaciół – razem można więcej!

 

Zapraszamy do kontaktu:

fundacjaimpuls.kontakt@gmail.com